Sledovat film
Povídka o policajtovi
online

Film Povídka o policajtovi
  Trailer k filmu Povídka o policajtovi Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zločinec bez zábran a neúnavný policejní inspektor jako jeho stín.
Roger Borniche pracuje u Surete, již nějakou dobu fakticky vykonává práci vrchního inspektora, ale oficiální jmenování do této funkce, díky kterému by se konečně dočkal vyššího platu a mohl se oženit, stále nepřichází. Emile Buisson je patologický zabiják, kterému se právě podařilo uprchnout z vězeňské psychiatrické léčebny. Je 3. září 1947. Zatímco Buisson si začíná vyřizovat účty a buduje novou síť spolupracovníků, Borniche si v policejním archivu vyzvedává jeho složku. Pátrání jde pomalu, past několikrát sklapne naprázdno, ale každý má nějaké slabé místo, každý někdy udělá chybu.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Jacques Deray
Hrají a postavy: Alain Delon (Roger Borniche), Jean-Louis Trintignant (Emile Buissonová), Renato Salvatori (Mario Poncini), Claudine Augerová (Catherine), Maurice Biraud (majitel hotelu Saint-Appoline), André Pousse (Jean-Baptiste Buisson)
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 18.11.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська