Sledovat film Povídka o policajtovi online

Přehrajte si film Povídka o policajtovi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Povídka o policajtovi na ČT2!
  Sledovat Povídka o policajtovi online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Jacques Deray
Hrají:
Alain Delon (Roger Borniche), Jean-Louis Trintignant (Emile Buissonová), Renato Salvatori (Mario Poncini), Claudine Augerová (Catherine), Maurice Biraud (majitel hotelu Saint-Appoline), André Pousse (Jean-Baptiste Buisson)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1975
Popis:
Inspektor Alain Delon se již delší dobu marně snaží chytit mnohonásobného loupežného vraha. Čím více šancí k jeho dopadení promarní, tím rychleji roste počet obětí...

Film natočený podle skutečné události vypráví o honbě nebezpečného zločince Emile Buissona, který v r. 1947 uprchl z vězení. Během tří let se Buisson dokázal skrývat před detektivem Bornichem a opakovaně vraždil nejen jeho informátory. Než byl nakonec chycen, spáchal přes stovku loupeží a zabil třicet lidí...
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.