Sledovat film Povídka o policajtovi online

Přehrajte si film Povídka o policajtovi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Krimi, Thriller Povídka o policajtovi na !
  Trailer k filmu Povídka o policajtovi   Sledovat Povídka o policajtovi online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Jacques Deray
Hrají a postavy:
Alain Delon (Roger Borniche), Jean-Louis Trintignant (Emile Buissonová), Renato Salvatori (Mario Poncini), Claudine Augerová (Catherine), Maurice Biraud (majitel hotelu Saint-Appoline), André Pousse (Jean-Baptiste Buisson)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1975
Popis:
Inspektor Alain Delon se již delší dobu marně snaží chytit mnohonásobného loupežného vraha. Čím více šancí k jeho dopadení promarní, tím rychleji roste počet obětí...

Film natočený podle skutečné události vypráví o honbě nebezpečného zločince Emile Buissona, který v r. 1947 uprchl z vězení. Během tří let se Buisson dokázal skrývat před detektivem Bornichem a opakovaně vraždil nejen jeho informátory. Než byl nakonec chycen, spáchal přes stovku loupeží a zabil třicet lidí...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski