Sledovat film Policajt online

Přehrajte si film Policajt online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1102 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Krimi Policajt na !
  Trailer k filmu Policajt   Sledovat Policajt online
Žánr:
Krimi
Režie:
Jean-Pierre Melville
Hrají a postavy:
Alain Delon (Commissaire Edouard Coleman), Richard Crenna (Simon), Catherine Deneuveová (Cathy), Riccardo Cucciolla (Paul Weber), Michael Conrad (Louis Costa), Paul Crauchet (Morand)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1972
Popis:
Povinnost nebo přátelství, to je těžká volba i pro tak tvrdého policistu, jakým dokáže být Alain Delon.

"Jediné city, které byl kdy člověk schopen vyvolat v policajtovi, jsou nedůvěra a podezření..." Takové je motto francouzského kriminálního filmu Policajt režiséra Jean-Pierra Melvilla. V tomto chladném, ale i s jistou dávkou neúprosného odstupu natočeném snímku se objevuje Alain Delon ve své obvyklé poloze tvrdého, uzavřeného a osamělého hrdiny. Jako komisař Coleman se dostane do rozporu mezi služební povinností a vztahem ke svému dávnému příteli. Simon, s jehož ženou má Coleman milostný poměr, je zapleten do přepadení banky a obchodu s narkotiky. A Coleman stojí náhle před nejtěžším rozhodnutím svého života...
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski