Film Poldové

Sledovat film
Poldové
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Policisté Jimmy Monroe a Paul Hodges míří na ozbrojeného zabijáka. Dohodli se, že vystřelí na tři. Ale moment! Znamená to jedna, dva, střílet? Nebo jedna, dva, tři a pak střílet? Tvrdé rány a ještě tvrdší vtipy (nebo naopak?) akční hvězda Bruce Willis a eso mezi komiky Tracy Morgan jako věčně rozhádaní a přesto nerozluční poldové z Brooklynu. Kevin Smith režíroval jejich bláznivý hon za ukradenou baseballovou kartičkou z roku 1952 (Jimmy kartu potřebuje, aby zaplatil svatbu své dcery) a tak se oba zapletou do války se smrtícím drogovým gangem. Fandové, pozor! Chlapci jsou připraveni vzít vás do pěkně drsné hry!

Žánr: Akční, Komedie, Krimi
Režie: Kevin Smith
Hrají a postavy: Bruce Willis (Jimmy Monroe), Tracy Morgan (Paul Hodges), Juan Carlos Hernández (Raul), Cory Fernandez (Juan), Jason Hurt (mladík), Jeff Lima (mladík)
Scénář: Robb Cullen, Mark Cullen
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko