Sledovat film
Piráti na vlnách
online

Film Piráti na vlnách
  Trailer  k filmu Piráti na vlnách
Přehrajte si film Piráti na vlnách HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 490 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Piráti na vlnách

Vyplouváme, vysíláme a vy si trhněte nohou! Hvězdně obsazená britská komedie z éry zlatého věku pirátského rádia.
V roce 1966 vysílala v Británii populární hudbu jen veřejnoprávní BBC a jen asi půlhodinku denně. Vzhledem k faktu, že šedesátá léta byla zlatou érou tohoto žánru, to bylo zoufale málo. Proto vznikly pirátské stanice, které hrály 24 hodin denně. Aby unikly sankcím, vysílaly z lodí v Severním moři, jež kotvily mimo vody Británie. Muži, kteří na lodích žili a nepřetržitě posílali do éteru žádanou hudbu, byli skuteční nadšenci. Jejich počínání se však nelíbilo vládě a ministr se je snažil zastavit..

Originální název:

The Boat That Rocked

Žánr: Komedie, Drama, Hudební
Režie: Richard Curtis
Hrají a postavy: Michael Hadley (pan Robertsová), Charlie Rowe (James), Lucy Fleming (paní Robertsová), Philip Seymour Hoffman (hrabě), Tom Sturridge (Carl), Ian Mercer (Transfer Boatman)
Scénář: Richard Curtis
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 6.11.2023 22:45

Recenze filmu Piráti na vlnách:

Když se díváte na tento film, musíte si říkat, jak vtipné natáčení muselo být, protože vysloveně vidíte, jak si herci užívají každou vteřinku na place. trošku mě mrzí, že zde chybí lepší celistvost, ale tady rád přimhouřim oči.
70% anubiskt
Nudna komedia, ktora nema ani poriadny dej, ani herecke vykjony. Reziser Richard Curtis sa teda nijako nepredviedol po reziserskej stranke + film ma v sebe prisernu nudu, kedy sa prvu hodinu absolutne nic neudeje a zasmiat sa nie je comu. Par prevarenych zdeformovanych anglanskych xichtov k tomu : brrrr. Prepadak plnym pravom. 30 %
40% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina