Film
Nahý mezi vlky

Film Nahý mezi vlky
  Trailer  k filmu Nahý mezi vlky
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

V březnu 1945 byl do koncentračního tábora v Buchenwaldu v kufru propašován tříletý židovský chlapeček. Boj o jeho záchranu se stal mezi vězni zároveň i bojem o záchranu vlastní víry v lidskost. Film inspirovaný skutečnými událostmi je adaptací stejnojmenného klasického díla německé poválečné literatuře od Bruna Apitza, přeloženého do více než 30 světových jazyků.

Originální název:

Naked Among Wolves

Hrají a postavy: Florian Stetter (Hans Pippig), Peter Schneider (André Höfel), Sylvester Groth (Helmut Kramer), Sabin Tambrea (Hermann Reineboth), Robert Gallinowski (Robert Kluttig), Rainer Bock (Alois Schwahl)
Scénář: Stefan Kolditz
Země: Německo
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Kino Barrandov
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina