Sledovat film Náhradnice online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Náhradnice
  Trailer k filmu Náhradnice   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Sheree Folkson
Hrají a postavy:
Kelly Macdonaldová (Katie NicAoidhová), David Tennant (James Arber), Alice Eveová (Lara Tylerová), Hamish Clark (Angus), James Fleet (William), Dylan Moran (Charley)
Scénář:
Neil Jaworski, Sally Phillipsová
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Možná se chystáš políbit Náhradnici..

Celosvětově proslulá hvězda Lara Tyler se má provdat za venkovského spisovatele Angličana Jamese Arbera. Ve snaze uprchnout před senzacechtivým tiskem se uchýlí na ospalý ostrov Heft, který se bohužel od Jamesovy romantické představy hodně liší. Navíc se jim bohužel nepodaří oklamat úplně všechny novináře a tak přichází řada na Náhradnici v podobě místní dívky Katie. Ta má jako falešná nevěsta odlákat pozornost. Tento odvážný plán se zdá jako elegantní řešení, ovšem pouze do chvíle, kdy se Katie setkává s Jamesem.. Zvládne Katie oklamat novináře i samu sebe, aby dostála svému slibu, že se už nikdy nezamiluje?
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko