Sledovat film Náhradnice online

Přehrajte si film Náhradnice HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Náhradnice na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Náhradnice   Sledovat Náhradnice online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Sheree Folkson
Hrají a postavy:
Kelly Macdonaldová (Katie NicAoidhová), David Tennant (James Arber), Alice Eveová (Lara Tylerová), Hamish Clark (Angus), James Fleet (William), Dylan Moran (Charley)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Možná se chystáš políbit Náhradnici..

Celosvětově proslulá hvězda Lara Tyler se má provdat za venkovského spisovatele Angličana Jamese Arbera. Ve snaze uprchnout před senzacechtivým tiskem se uchýlí na ospalý ostrov Heft, který se bohužel od Jamesovy romantické představy hodně liší. Navíc se jim bohužel nepodaří oklamat úplně všechny novináře a tak přichází řada na Náhradnici v podobě místní dívky Katie. Ta má jako falešná nevěsta odlákat pozornost. Tento odvážný plán se zdá jako elegantní řešení, ovšem pouze do chvíle, kdy se Katie setkává s Jamesem.. Zvládne Katie oklamat novináře i samu sebe, aby dostála svému slibu, že se už nikdy nezamiluje?
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski