Sledovat film Načeradec, král kibiců online

Přehrajte si film Načeradec, král kibiců online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1353 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Načeradec, král kibiců
  Trailer k filmu Načeradec, král kibiců   Sledovat Načeradec, král kibiců online
Žánr:
Komedie
Režie:
Gustav Machatý
Hrají a postavy:
Hugo Haas (Richard Načeradec, obchodník), Jožka Vanerová (Hedvika), Hana Vítová (Edith, advokátka, dcera), Jaroslav Vojta (Jaroslav Dundr), Roman Roda-Růžička (mladý advokát), Emanuel Hříbal (Kamil Tachecí, detectiv)
Země:
Československo
Rok výroby:
1931
Popis:
H. Haas nejraději tráví volný čas se svým přítelem J. Vojtou v oblíbené kavárně nad partií šachu. Kromě hráčské vášně mají ještě jedno společné, jejich děti.

Pan Načeradec je majitelem obchodu s konfekcí. Svůj volný čas tráví v kavárně, kde hrává šachy se svým konkurentem panem Dundrem. Načeradcova dcera Edith je začínající advokátkou stejně jako její přítel, syn pana Dundry. Při jedné hře se pan Načeradec dostane se svým konkurentem do potyčky, která vyvrcholí až u soudu. Oba pány u stání zastupují jejich děti, které celou situaci berou s nadhledem. Kdo však bude nakonec uznán vinným?
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski