Sledovat film
Načeradec, král kibiců
online

Film Načeradec, král kibiců
  Trailer k filmu Načeradec, král kibiců Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

H. Haas nejraději tráví volný čas se svým přítelem J. Vojtou v oblíbené kavárně nad partií šachu. Kromě hráčské vášně mají ještě jedno společné, jejich děti.
Pan Načeradec je majitelem obchodu s konfekcí. Svůj volný čas tráví v kavárně, kde hrává šachy se svým konkurentem panem Dundrem. Načeradcova dcera Edith je začínající advokátkou stejně jako její přítel, syn pana Dundry. Při jedné hře se pan Načeradec dostane se svým konkurentem do potyčky, která vyvrcholí až u soudu. Oba pány u stání zastupují jejich děti, které celou situaci berou s nadhledem. Kdo však bude nakonec uznán vinným?

Žánr: Komedie
Režie: Gustav Machatý
Hrají a postavy: Hugo Haas (Richard Načeradec obchodník), Jožka Vanerová (Hedvika), Hana Vítová (Edith advokátka dcera), Jaroslav Vojta (Jaroslav Dundr), Roman Roda-Růžička (mladý advokát), Emanuel Hříbal (Kamil Tachecí detectiv)
Rok výroby: 1931
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko