Sledovat film Načeradec král kibiců online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Načeradec král kibiců
  Trailer k filmu Načeradec král kibiců   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Gustav Machatý
Hrají a postavy:
Hugo Haas (Richard Načeradec, obchodník), Jožka Vanerová (Hedvika), Hana Vítová (Edith, advokátka, dcera), Jaroslav Vojta (Jaroslav Dundr), Roman Roda-Růžička (mladý advokát), Emanuel Hříbal (Kamil Tachecí, detectiv)
Země:
Československo
Rok výroby:
1931
Popis:
H. Haas nejraději tráví volný čas se svým přítelem J. Vojtou v oblíbené kavárně nad partií šachu. Kromě hráčské vášně mají ještě jedno společné, jejich děti.

Pan Načeradec je majitelem obchodu s konfekcí. Svůj volný čas tráví v kavárně, kde hrává šachy se svým konkurentem panem Dundrem. Načeradcova dcera Edith je začínající advokátkou stejně jako její přítel, syn pana Dundry. Při jedné hře se pan Načeradec dostane se svým konkurentem do potyčky, která vyvrcholí až u soudu. Oba pány u stání zastupují jejich děti, které celou situaci berou s nadhledem. Kdo však bude nakonec uznán vinným?
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski