Sledovat film Na psí knížku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Na psí knížku
  Trailer k filmu Na psí knížku   Sledovat 1312 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Drama
Režie:
František Filip
Hrají a postavy:
Iva Janžurová (Jarmila Kukačková), Jiří Lábus (Pepa Padrnos), Eva Holubová (Padrnosová), Stella Zázvorková (Hrabětová), Zuzana Bydžovská
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2002
Popis:
Jarmila Kukačková dojíždí do pražské nemocnice z venkova, kde žije už dvacet let "na psí knížku" s Pepou Padrnosem - dělníkem na skládce odpadu a jeho matkou. Jarmila je uklízečkou v nemocnici a pro její jméno jí tam neřeknou jinak než "Kukačka". Kukačko dojděte, Kukačko přineste... Navíc Josefova maminka, u které Padrnos dosud bydlí, nemá Jarmilu příliš v lásce a dává to viditelně najevo Co to je za zázračnou ženu a jak to dělá, že je tak laskavá a pořád samý úsměv? Kde se v ní bere ta energie? Jaktože zvládá život s takovou lehkostí?
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski