Sledovat film Na ostří nože online

Přehrajte si film Na ostří nože HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, thriller Na ostří nože na Prima Cool!
  Trailer k filmu Na ostří nože   Sledovat Na ostří nože online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, thriller
Režie:
Lee Tamahori
Hrají a postavy:
Anthony Hopkins (Charles Morse), Alec Baldwin (Robert Green), Elle Macphersonová (Mickey Morseová), Harold Perrineau Jr. (Stephen), Harold Perrineau (Stephen), Bart the Bear (Bear)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Dobrodružné drama, ve kterém uprostřed divočiny uvíznou dva muži, kteří milují stejnou ženu.

Charles Morse je důstojný prošedivělý knihomol, ze kterého srší načtené znalosti. Kromě toho je miliardář. Se skupinou zaměstnanců právě přiletěl do půvabného dřevěného sídla na Aljašce, aby tam fotograf Bob mohl nafotit Charlesovu pohlednou mladou ženu Mickey. Druhý den bylo třeba zaletět za Indiánem, kterého chtěl Bob mít na snímku spolu s Mickey. Během letu ale dojde ke komplikacím a letadlo se zřítí. Pilot havárii nepřežije, ale Charles, Bob a Stephen mají štěstí. Všichni tři jsou teď ztraceni v hloubi divočiny a jediné, co jim zůstává, jsou Charlesovy teoretické znalosti rozličných metod přežití.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski