Sledovat film Mrzout online

Přehrajte si film Mrzout online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1467 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Mrzout
  Trailer k filmu Mrzout   Sledovat Mrzout online
Žánr:
Komedie
Režie:
Dome Karukoski
Hrají a postavy:
Kari Ketonen (Sakke Intonen), Antti Litja (Mielensäpahoittaja), Mari Perankoski (Miniä), Timo Lavikainen (Taksinkuljettaja), Marko Pesonen (Humalainen), Mikko Neuvonen (Stinde)
Země:
Finsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Dědek, který vám zaručeně zkazí den.

Komedie o nevrlém starci, který se vydává do města, aby v rodině svého syna rozpoutal menší osobní peklo. Mrzout je muž z minulosti. Ví, že lépe už bylo a nebude. Před vším moderním se zavírá, protože pro něj svět skončil rokem 1953. Z ulity ho vyžene až bolestivý úraz. Nutnost navštívit fyzioterapii v Helsinkách znamená pro starého muže celou řadu nepříjemných epizod - třeba jízdu autem, které řídí žena, nebo setkání se svým synem, ke kterému nikdy neměl příliš blízko. Mrzouta zkrátka čeká jeden velký mrzutý víkend. A jako obvykle se postará o to, aby bylo horko i všem ostatním.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski