Sledovat film Milionový brouk online

Přehrajte si film Milionový brouk HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie, krimi Milionový brouk na Kino Barrandov!
  Trailer k filmu Milionový brouk   Sledovat Milionový brouk online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie, krimi
Režie:
Steno
Hrají a postavy:
Bud Spencer (Inspektor Rizzo), Enzo Cannavale (Caputo), Baldwyn Dakile (Bodo), Angelo Infanti (Zakar), Cinzia Monrealeová (Connie), Karl-Otto Alberty
Země:
Itálie
Rok výroby:
1979
Popis:
Bud Spencer jako komisař Rizzo potírá v bláznivé italské komedii svou legendární pádnou pěstí zločin mezi pyramidami.

Poté, co se vrátil z Hong Kongu a Johanesburgu, kde si to tvrdě vyříkal s překupníky a pašeráky narkotik, pustil se neapolský policista přezdívaný Piedone (Velká noha), do dalšího případu. Tentokrát se vydává po stopách vrahů mladého Araba Omara Hakima a současně únosců, kteří se zmocnili botanika Cerulla. Ten tvrdí, že objevil brouka, s jehož pomocí bude možno odhalit dosud skryté prameny nafty. Stopa vede ke známému podvodníkovi, který si nechává říkat Švéd, a společně s ním do Káhiry. Rizzova cesta plná vražedných útoků, rvaček, honiček a pěstních soubojů vede až k původci všeho zla, zrádnému Zakarovi, který se chce zmocnit profesorova tajemství a pak se zbavit všech svědků. Chamtivého padoucha však čeká v závěru filmu nejedno nepříjemné překvapení.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.