Sledovat film
Loving Vincent
online

Film Loving Vincent
  Trailer  k filmu Loving Vincent
Přehrajte si film Loving Vincent HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 511 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Loving Vincent

Jak opravdu Vincent van Gogh zemřel? Byla to sebevražda nebo vražda? Jeho smrt nebyla bohužel do dnes zcela objasněna!
Naprosto nevšední životopisný film „S láskou Vincent“ je ztvárnění 853 dopisů slavného nizozemského expresionistického malíře Vincenta van Gogha (1853-1890), napsaných hlavně pro jeho bratra Thea ve stylu poetické konspirační detektivky, založené převážně na skutečných událostech o posledních dnech jeho života, vymykající se běžné produkci a ukazující pohled jeho současníků na malíře samotného a zároveň popisující jeho ztrápenou duši, která přes všechno utrpení a beznaděj dokázala tvořit nádherné umění.

Hrají a postavy: Douglas Booth (Armand Roulin), Josh Burdett (Zouave), Holly Earlová (La Mousmé), Robin Hodges (Lt. Paul-Eugéne Milliet), Chris O'Dowd (Postman Roulin), John Sessions (Pere Tanguy)
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 6.12.2023 21:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina