Sledovat film Léto u Mazurských jezer online

Přehrajte si film Léto u Mazurských jezer online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1080 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Léto u Mazurských jezer
  Trailer k filmu Léto u Mazurských jezer   Sledovat Léto u Mazurských jezer online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Karola Meeder
Hrají a postavy:
Christina Grosseová (Sabine Waldmann), Stefan Murr (Marek Kowalski), Irene Rindjeová (Marta Kowalski), Witold Debicki (Onkel Dimitri), Dietrich Hollinderbäumer (Jakub Wozniak), Michael Kranz (Zugschaffner)
Země:
Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Sabina, mladá žena s Aspergerovým syndromem, cestuje do Polska, aby prodala pozemek, který zdědila po svém otci. Jelikož je ve finanční tísni, s tímto požadavkem na ni bezohledně tlačí Dorota Kowalski, bývalá chůva jejího otce, a Dorotin bratr Marek. Oba žijí na farmě, a Marek nutně potřebuje pozemek na chov buvolů. Sabine má problémy v osobním kontaktu s jinými lidmi: nedokáže si správně interpretovat mimiku a gesta, a nerozpozná ironii, vše vždy bere doslova. Její zvláštní povahové rysy vedou často k nedorozuměním a konfliktům, ale i k vtipným situacím - zejména pro Marka. Snaží se vcítit do Sabinina světa, a chce ji přesvědčit, aby zůstala na farmě déle ...
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski