Sledovat film Láska na ostrove Bora Bora online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Láska na ostrove Bora Bora
  Sledovat 1481 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
David Morlet
Hrají a postavy:
Laetitia Milot (Valentine), Philippe Bas (Marc), Amaury de Crayencour (Jérôme), Tiphaine Daviot (Celeste), Laurent Brissonnaud (starosta), Teiva Tapare (Le directeur de l'hôtel)
Země:
Francie, Belgie
Rok výroby:
2018
Popis:
Valentine je přesvědčena o tom, že miluje Jeroma, svého nejlepšího přítele o kolegu. Plánuje mu to říct na romantickém místě - nádherném ostrově Bora Bora, kam oba cestují na služební cestu. Její plán však překazí Jeromova nová přítelkyně Celeste, která se k oběma cestovatelům na poslední chvíli přidá. Valentine tak bude muset zabojovat o lásku svého života před pobaveným zrakem místního průvodce Marca ..
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski