Sledovat film Láska na ostrove Bora Bora online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Láska na ostrove Bora Bora
  Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
David Morlet
Hrají a postavy:
Laetitia Milot (Valentine), Philippe Bas (Marc), Amaury de Crayencour (Jérôme), Tiphaine Daviot (Celeste), Laurent Brissonnaud (starosta), Teiva Tapare (Le directeur de l'hôtel)
Scénář:
Mélanie Rode, Daphné Chollet
Země:
Francie, Belgie
Rok výroby:
2018
Popis:
Valentine je přesvědčena o tom, že miluje Jeroma, svého nejlepšího přítele o kolegu. Plánuje mu to říct na romantickém místě - nádherném ostrově Bora Bora, kam oba cestují na služební cestu. Její plán však překazí Jeromova nová přítelkyně Celeste, která se k oběma cestovatelům na poslední chvíli přidá. Valentine tak bude muset zabojovat o lásku svého života před pobaveným zrakem místního průvodce Marca ..
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko