Sledovat film Láska na druhý pohled online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Láska na druhý pohled
  Trailer k filmu Láska na druhý pohled   Sledovat 1490 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Brandon Camp
Hrají a postavy:
Aaron Eckhart (Burke), Jennifer Anistonová (Eloise Chandlerová), Dan Fogler (Lane), John Carroll Lynch (Walter), Martin Sheen (Burkeův tchán), Judy Greerová (Marty)
Země:
USA, Kanada, Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Když to nejméně čekáš, může přijít...

Ryan se po smrti své ženy vrhl na psaní příruček o tom, jak se vypořádat se ztrátou a dopřát životu nový smysl. Stala se z něj hvězda v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Na jednom ze svých seminářů potká Eloise a tehdy zjistí, že navzdory všem svým teoriím, se s tragickou minulostí ještě pořád nevyrovnal.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski