Sledovat film Kupředu levá online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kupředu levá
  Trailer k filmu Kupředu levá   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Franziska Meletzky
Hrají a postavy:
Jörg Schüttauf (Otto Wolf / Erich Honecker), Josefine Preußová (Anne Wolf), Jacob Matschenz (August), Hedi Kriegeskotteová (Margot Honecker), Marc Benjamin (Matti Stein), Steffen Schult (Boris Kelm)
Scénář:
Markus Thebe
Země:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Bláznivá komedie o herci, který se převlékne za komunistického vůdce, aby zachránil život své dcery.

Pád železné opony se blíží, ale v DDR o tom ještě nic nevědí. Náznaky tání tu jsou. V jednom z berlínských divadel nacvičují satiru, v níž důležitou roli hraje generální tajemník komunistické strany Erich Honecker. Herec Otto Wolf je mu díky špičkové prostetice ze západu k nerozeznání podobný. Namísto divadelního představení ho čeká mnohem náročnější role: bude muset proniknout do ústředí strany a vydat rozkaz, který zastaví krvavý zásah proti demonstrantům. Otto totiž zjistí, že jedním z nich je i jeho dcera.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko