Film
Královsky zabalené Vánoce

Film Královsky zabalené Vánoce
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Zdravotní sestra Anna míří domů, do Kentsbury v Connectitutu, ke svému ovdovělému otci, aby společně strávili Vánoce. Na cestě se setkává s Evropany, matkou a synem, kterým sněhová bouře znemožnila návrat, zůstali trčet někde mezi Bostonem a letištěm. Anna jim nabídne přístřeší - její otec totiž provozuje penzion. Teprve pak zjistí, že dvojice, která pozvání váhavě přijala, jsou mladý princ James a jeho matka z malého evropského království Galwick. Spěchají domů, protože James se má ujmout vlády po svém zesnulém otci. Za tímto účelem si připravuje nástupní řeč. Sníh a vánice jim ale znemožní odjezd po několik dalších dnů, a tak se zúčastní rázovitých oslav Vánoc v městečku Kentsbury, a princ propadne bezprostřednímu půvabu prosté americké dívky Anny (zatímco osobní strážce Christopher se dá dohromady se starostkou městečka). Princ má nicméně obavy, že by mu jeho lid vyčítal, že dal před ním přednost Vánocům v USA. Jakmile jsou cesty schůdné, vrací se přes Boston domů. Zjistí mezitím, že o jeho otce, který umíral shodou okolností v americké nemocnici, se nestaral nikdo jiný než Anna, a že otec jí děkoval za to, jak mu prozářila poslední okamžiky života. James pronese svou řeč, sedne na letadlo a vrací se do Kentsbury, právě včas, aby s Annou zatančil valčík na vánočním plese.

Originální název:

Royally Wrapped for Christmas

Žánr: Romantický
Režie: T.W. Peacocke
Hrají a postavy: Jen Lilley (Lindsay), Brendan Fehr (Prince Aiden), Michael Hanrahan (Willard), Fiona Reidová (Queen Rayna), Meher Pavri (Matilda Anand), Jeremy Warmsley (Shane Kelly)
Scénář: W. Stewart
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: Story4
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina