Sledovat film Králova přízeň online

Přehrajte si film Králova přízeň online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1448 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Králova přízeň
  Trailer k filmu Králova přízeň   Sledovat Králova přízeň online
Žánr:
Drama, Historický, Romantický
Režie:
Justin Chadwick
Hrají a postavy:
Natalie Portmanová (Anne Boleynová), Scarlett Johanssonová (Mary Boleynová), Eric Bana (král Henry VIII), Jim Sturgess (George Boleyn), Christopher Fosh (šlechtic), Mark Rylance (Sir Thomas Boleyn)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Jediné, co se může postavit mezi dvě sestry, je království...

Rodina Boleynových dělá všechno pro to, aby posílila svůj vliv a moc v tudorovské Anglii. Za tímto účelem neváhá otec využít i svých dvou dcer, Anny a Marie, v čemž mu pomáhá i strýc obou sester, vévoda z Norfolku. Obě dívky mají náhle poklidný venkovský život vyměnit za rušný a lákavý, ale mimořádně nebezpečný život na dvoře krále Jindřicha VIII. V závodech o získání panovníkova srdce se Jindřich nejprve zakouká do Marie, která tak brzy začne nosit pod srdcem dítě -- králova levobočka. Ale Anna se nevzdá svého plánu, za každou cenu se chce stát anglickou královnou. Vladařově naléhání podlehnou obě, ale jen jedna z nich má šanci usednout na trůn.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski