Film
Knoflíková válka

Film Knoflíková válka
  Trailer  k filmu Knoflíková válka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Knoflíková válka

Kdyby sem to byl věděl, tak bysem sem nechodil.
Lovreňáci a Velraňáci jsou dvě party kluků ze sousedních vesnic. S vervou sobě vlastní se nenávidí a bojují proti sobě s odhodláním svých statečných dětských srdcí. Jejich netradiční válečné trofeje, knoflíky, šle a pásky jsou na druhé straně vykupovány výprasky a tresty stejně urputných rodičů. Chlapci procházejí těžkou zkouškou, která jim dá poznat to nejdůležitější v životě.

Originální název:

La Guerre des boutons / War of the Buttons

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Yves Robert
Hrají a postavy: Jacques Dufilho (L'Aztec's father), Yvette Etiévantová (Lebrac's mother), Michel Galabru (Bacaillé's father), Michele Méritzová (L'Aztec's mother), Jean Richard (Lebrac's father), Pierre Tchernia (Bédouin)
Země: Francie
Rok výroby: 1962
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina