Film Kniha krve

Sledovat film
Kniha krve
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Mrtvé neumlčíš!
Profesorka Mary Florescu se už léta snaží dokázat, že nadpřirozený svět existuje na dosah toho reálného a oba jsou vzájemně propojeny. Její pozornost upoutá dům, v němž se odehrálo několik brutálních vražd a kde, jak doufá, se potvrdí její teorie. Se svým spolupracovníkem Regem a studentem Simonem se vydá do domu zkoumat paranormální jevy. Setkání se světem mrtvých však bude mít nedozírné a krvavé následky...

Žánr: Drama, Horor, Mysteriózní, Pohádka, Thriller
Režie: John Harrison
Hrají a postavy: Jonas Armstrong (Simon McNeal), Sophie Wardová (Mary Florescuová), Clive Russell (Wyburd), Paul Blair (Reg Fuller), Romana Abercromby (Janie), Simon Bamford (Derek)
Scénář: Clive Barker, John Harrison, Darin Silverman
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 53 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko