Sledovat film Kniha krve online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kniha krve
  Trailer k filmu Kniha krve   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Horor, Mysteriózní, Pohádka, Thriller
Režie:
John Harrison
Hrají a postavy:
Jonas Armstrong (Simon McNeal), Sophie Wardová (Mary Florescuová), Clive Russell (Wyburd), Paul Blair (Reg Fuller), Romana Abercromby (Janie), Simon Bamford (Derek)
Scénář:
Clive Barker, John Harrison, Darin Silverman
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Mrtvé neumlčíš!

Profesorka Mary Florescu se už léta snaží dokázat, že nadpřirozený svět existuje na dosah toho reálného a oba jsou vzájemně propojeny. Její pozornost upoutá dům, v němž se odehrálo několik brutálních vražd a kde, jak doufá, se potvrdí její teorie. Se svým spolupracovníkem Regem a studentem Simonem se vydá do domu zkoumat paranormální jevy. Setkání se světem mrtvých však bude mít nedozírné a krvavé následky...
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko