Sledovat film Když muž miluje ženu online

Přehrajte si film Když muž miluje ženu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Když muž miluje ženu na !
  Trailer k filmu Když muž miluje ženu   Sledovat Když muž miluje ženu online
Žánr:
drama
Režie:
Luis Mandoki
Hrají a postavy:
Andy Garcia (Michael Green), Meg Ryanová (Alice Greenová), Ellen Burstynová (Emily), Tina Majorinoová (Jessica Greenová), Mae Whitmanová (Casey Greenová), Lauren Tomová (Amy)
Země:
Argentina, USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Americké rodinné drama, vyprávějící o lásce, která překonala těžkou rodinnou krizi a přemohla démona jménem alkohol.

Odehrává se v San Francisku a vypráví příběh rodiny, kde žena podlehla nebezpečnému návyku a po prodělaném léčení dlouho nedokáže navázat na předchozí vztah k manželovi. Že něco v životě pilota Mikea Greena a jeho ženy Alice není v pořádku začne vyplouvat na povrch v době, kdy slaví výročí svatby. Když se jednoho dne vrátí Mike domů, musí se sám postarat o děti, starší Jess z Alicina prvního manželství a mladší Casey, protože Alice se vrátí domů až pozdě v noci a řádně opilá. Stěžuje si, že je toho na ni moc. Mike ji uklidní a rozhodne se, že si se ženou udělají dovolenou v horách. Tam je ovšem Alice každý večer opilá, a nejinak je tomu po návratu domů. Jednoho dne to s pitím přežene a skončí v nemocnici. Slíbí Mikeovi, že se půjde léčit a prosí ho, aby ji neopouštěl. Mike se snaží tu s většími tu s menšími úspěchy zvládnout svou práci, domácnost i výchovu obou děvčat. Když se Alice vrátí z léčení, chovají se sice k sobě s Mikem vlídně, ale nedokáží překonat podivný ostych. Alici navíc vadí Mikeova až příliš úzkostlivá péče. Při návštěvě rodinného poradce vyjde najevo, že jejich vztah je hluboce narušený. Situace v rodině se zhoršuje a tak se manželé na čas rozhodnou žít odděleně.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski