Sledovat film
Kdybych měl křídla
online

Film Kdybych měl křídla
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sedmnáctiletý Alex Taylor rád běhá a sní o tom, že bude v tomto sportu reprezentovat svou střední školu. Má to však háček. Je slepý. Trénuje se svým otcem, policejním důstojníkem, ten však v jisté chvíli zjistí, že Alexovi už nestačí, a snaží se mu najít na běh vyhovujícího partnera. Pomoc přijde z nejneočekávanější strany. Alexův spolužák Brad Coleman má neustále problémy se zákonem. Za opakované krádeže mu hrozí vězení. Pomůže mu Geoff, Alexův otec, pod podmínkou, že bude s Alexem běhat. A tak se začíná přátelství mezi dvěma zcela rozdílnými chlapci.

Žánr: Drama, Rodinný, Pro náctileté
Režie: Allan Harmon
Hrají a postavy: Richard Harmon (Alex Taylor), Jaren Brandt Bartlett (Brad Coleman), Craig Bierko (Geoff Taylor), Jill Hennessyová (Sandy Taylor), Lorne Cardinal (Angus Coleman), Genevieve Buechnerová (Julie)
Země: Kanada
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko