Sledovat film Kdybych měl křídla online

Přehrajte si film Kdybych měl křídla online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, rodinný, pro náctileté Kdybych měl křídla na !
  Sledovat Kdybych měl křídla online
Žánr:
drama, rodinný, pro náctileté
Režie:
Allan Harmon
Hrají a postavy:
Richard Harmon (Alex Taylor), Jaren Brandt Bartlett (Brad Coleman), Craig Bierko (Geoff Taylor), Jill Hennessyová (Sandy Taylor), Lorne Cardinal (Angus Coleman), Genevieve Buechnerová (Julie)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2013
Popis:
Sedmnáctiletý Alex Taylor rád běhá a sní o tom, že bude v tomto sportu reprezentovat svou střední školu. Má to však háček. Je slepý. Trénuje se svým otcem, policejním důstojníkem, ten však v jisté chvíli zjistí, že Alexovi už nestačí, a snaží se mu najít na běh vyhovujícího partnera. Pomoc přijde z nejneočekávanější strany. Alexův spolužák Brad Coleman má neustále problémy se zákonem. Za opakované krádeže mu hrozí vězení. Pomůže mu Geoff, Alexův otec, pod podmínkou, že bude s Alexem běhat. A tak se začíná přátelství mezi dvěma zcela rozdílnými chlapci.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski