Film Karbon

Sledovat film
Karbon
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nejprve vydělej velké peníze a všechno ostatní přijde samo.
Podnikatel Antoine Roca se dostal do problémů a může přijít o rodinnou firmu. Rozhovor s účetním jej dovede až k myšlence daňového podvodu souvisejícího s evropskými uhlíkovými kvótami. Do akce se rozhodne zapojit parťáky z pokeru, bratry Erica a Simona Wizmanovy. Aby se však do riskantního plánu mohli pustit, musí zajistit potřebné financování. Volba padne na Kamela Dafriho, nechvalně známou osobnost kriminálního podsvětí. Antoinův pád do světa zločinu začíná.

Žánr: Krimi, Thriller
Režie: Olivier Marchal
Hrají a postavy: Benoît Magimel (Antoine Roca), Gringe (Simon Wizman), Idir Chender (Eric Wizman), Laura Smetová (Noa Van Strecht), Michael Younge (Laurent Melki), Daniová (Dolly Wizman)
Scénář: Emmanuel Naccache, Olivier Marchal, Ali Hajdi
Země: Francie, Belgie
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko