Sledovat film Darebák a závodnice online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Darebák a závodnice
  Trailer k filmu Darebák a závodnice   Sledovat 1473 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Michael R. Roskam
Hrají a postavy:
Matthias Schoenaerts (Constable), Adele Exarchopoulosová (Constable), Eric De Staercke (Freddy Delhany), Jean-Benoît Ugeux (Serge Flamand), Nabil Missoumi (Younes Bouhkris), Thomas Coumans (Bernard 'Nardo' Delhany)
Země:
Belgie, Francie
Rok výroby:
2017
Popis:
Gino potkává Bénédicte a je to z toho láska. Veliká. Spalující. Jenže Gino má taky tajemství. Takové, které je nebezpečné pro něj i pro jeho okolí. S Bénédicte budou muset za svůj vztah bojovat: proti všemu a proti všem, a zároveň tak trochu i sami se sebou.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko