Sledovat film Julieta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Julieta
  Trailer k filmu Julieta   Sledovat 1291 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Pedro Almodóvar
Hrají a postavy:
Adriana Ugarte (Julieta Joven), Rossy de Palmaová (Marian), Emma Suárezová (Julieta), Inma Cuestaová (Ava), Michelle Jenner (Beatriz), Dani Grao (Xoan)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Julieta se chystá natrvalo opustit Madrid, když náhodou potká někdejší kamarádku své dcery. Poté, co jí Bea řekne, že s Antíou nedávno mluvila, rozhodne se Julieta zůstat, doufajíc, že se s dcerou po létech zase setká. Rozhodne se, že pro Antíu napíše všechno, co před ní tajila a co je rozdělilo. Mluví o osudu, o výčitkách svědomí, o zápase s vlastní povahou, a před divákem ožívá minulost složité postavy.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski