Sledovat film
Julieta
online

Film Julieta
  Trailer  k filmu Julieta
Přehrajte si film Julieta HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Julieta

Julieta se chystá natrvalo opustit Madrid, když náhodou potká někdejší kamarádku své dcery. Poté, co jí Bea řekne, že s Antíou nedávno mluvila, rozhodne se Julieta zůstat, doufajíc, že se s dcerou po létech zase setká. Rozhodne se, že pro Antíu napíše všechno, co před ní tajila a co je rozdělilo. Mluví o osudu, o výčitkách svědomí, o zápase s vlastní povahou, a před divákem ožívá minulost složité postavy.

Žánr: Drama, Romantický
Hrají a postavy: Adriana Ugarte (Julieta Joven), Rossy de Palmaová (Marian), Emma Suárezová (Julieta), Inma Cuestaová (Ava), Michelle Jenner (Beatriz), Dani Grao (Xoan)
Země: Španělsko
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 25.2.2024 17:15

Recenze filmu Julieta:

Zezačátku nic moc, dokonce jsem film přestal i na chvilku sledovat, ale pak jsem se k němu vrátil a udělal jsem dobře. Tenhle příběh o mateřské lásce a utrpení je opravdu dobrý a silný, s hlavní hrdinkou jsem soucítil, všechny role byly podle mě výborně zahrané, nádherná kamera, padnoucí hudba - tenhle Almódovar se mi líbil. Nepatří mezi jeho top, ale už jsem od něj zažil několik mnohem nudnějších počinů. Pokud máte jeho filmy rádi, tenhle vás nezklame, protože je pro něj naprosto typický.
80% PogoJoe
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina