Sledovat film Jízdní hlídka online

Přehrajte si film Jízdní hlídka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Jízdní hlídka online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Václav Binovec
Hrají:
Zdeněk Štěpánek (Matejka), Jaroslav Vojta (Kalas), Julius Baťha (Russian Musician), Achmed Bekuh (Soviet Partisan), Jindřich Fiala (Russian vězeň), Dusan Gersi (Petrik)
Země:
Československo
Rok výroby:
1936
Popis:
Dramatik František Langer zpracoval v Jízdní hlídce konflikt československých legií s bolševickým režimem v Rusku. K látce však přistupoval korektně a ze sovětských vojáků nečinil žádné zloduchy, spíše je představil jako vším zklamané lidi, kteří nevidí jinou budoucnost svou a své země než v násilné společenské změně. Každého proto nutí, aby se k nim připojil. Ani režisér Václav Binovec nesklouzl k lacinému osočování, zdůraznil izolovanost legionářské hlídky, zabarikádované ve vesnickém domku a odhodlaně vzdorující nepřátelské přesile
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.