Sledovat film
Jessabelle
online

Film Jessabelle
  Trailer  k filmu Jessabelle
Přehrajte si film Jessabelle HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 491 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Jessabelle

Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí.

Žánr: Thriller, Horor
Režie: Kevin Greutert
Hrají a postavy: Sarah Snook (Jessie), Joelle Carterová (Kate), Mark Webber (Preston), David Andrews (Leon), Ana de la Regueraová (Rosaura), Amber Stevens (mrtvá dívka)
Scénář: Ben Garant
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Horror 25.2.2024 00:00

Recenze filmu Jessabelle:

Viděl jsem trailer ,který mě zaujal a já doufal ve strašidelnou duchařinu.Jenže...
Jenže pravda je tak trochu jiná.Ze začátku Vás snímek sice zaujme ,ale potom zjišťujete,že se jedná o slabý odvar něčeho ,co už někde bylo.Je znatelně poznat,že se tady tak trochu kopíruje ze snímku Kruh (2002) a Klíč (2005).Tím už film pokulhává i když se snaží udržet diváka v nejistotě.Atmosféra nic moc a bát se nebudete,protože "zdejší" strašidlo strašit neumí,natož vylekat.Ostatní herecké výkony taky plavou v dialozích,kterým sami nevěří.Tak se Vás pokusí zaujmout alespoň hlavní hrdinka,která si až "záhadně" vybírá oblečení s větším výstřihem.A závěr ,který se snaží šokovat...pff...prostě nefunguje.Přes slibný trailer ke
ZKLAMÁNÍ!!!
40% MiniRecenze
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina