Film
Jeden blbec na večeru

Film Jeden blbec na večeru
  Trailer  k filmu Jeden blbec na večeru
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Francouzská konverzační komedie o tom, co všechno může v životě bohatého cynika způsobit jeden dobrácký blbec.
Vydavatel Pierre Brochant a jeho přátelé se scházejí vždy ve středu na večeři, na kterou má každý za úkol přivést někoho, kdo může kandidovat na titul krále blbců. Brochant je nadšen, že se tentokrát může blýsknout blbcem, učiněnou perlou mezi všemi blbci na světě. Francois Pignon je malým účetním na ministerstvu financí, který si krátí svůj volný čas skládáním maket světových staveb ze sirek. Pierre Brochant je přesvědčen, že bude na večeři se svým úlovkem triumfovat, ale to ještě netuší, že jeho "host" je mistrem světa při vyvolávání katastrof všeho druhu. Když už jeho schopnosti převrátí Brochantův život vzhůru nohama, není zcela jasné, kdo tím největším blbcem vlastně je...

Originální název:

Le Dîner de cons / The Dinner Game

Žánr: Komedie
Režie: Francis Veber
Hrají a postavy: Thierry Lhermitte (Pierre Brochant), Jacques Villeret (François Pignon), Francis Huster (Just Leblanc), Daniel Prévost (Cheval), Alexandra Vandernootová (Christine Brochantová), Catherine Frotová (Marlene)
Scénář: Francis Veber
Země: Francie
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 76 %
Vysíláno na: STV2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina