Sledovat film Janatana a čarodejka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Janatana a čarodejka
  Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Rodinný
Režie:
Bernd Neuburger
Hrají a postavy:
Sophie Nawara (Johanna), Luise Prasser (La sorciere), Florentín Groll (La pére), Linde Prelog (Mademoiselle Koch), Kitty Speiserová (Olivia), Lenora Pelzmann (Sabine)
Scénář:
Nadja Seelich
Země:
Rakousko
Rok výroby:
1988
Popis:
Mladá Jonathana už nemá matku. I když žije s milujícím otcem, vidí, co maminky spolužáků pro ně dělají a cítí se odstrčená. Zoufale touží po vlastní matce a dělá vše pro to, aby našla ideální kandidátku na tuto roli. Hledá útočiště ve starém domě obývaném tajemnou dámou, o níž si Jonathanini přátelé myslí, že je čarodějnice.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko