Sledovat film
Jako v zrcadle
online

Film Jako v zrcadle
  Trailer k filmu Jako v zrcadle Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

24 hodin v životě rodiny na opuštěném ostrově.
Karin, trpící několika psychickými poruchami, se právě vrátila z léčebny ke své rodině. Tu tvoří otec David - spisovatel stále na cestách, manžel Martin - lékař bez schopnosti pomoci Karin s léčbou, bratr Minus - osamělý hoch s vlastními problémy. Téma odcizení, hledání lásky a víry tentokrát Bergman zasadil na komorní scénu ostrova, jejž bičuje příboj. Nelze z něj uniknout a nelze čekat změnu. Bez pomoci nejbližších se Karinin stav zhoršuje až za hranici možného návratu.

Žánr: Drama
Režie: Ingmar Bergman
Hrají a postavy: Harriet Anderssonová (Karin), Gunnar Björnstrand (David), Max von Sydow (Martin Husár), Lars Passgĺrd (Minus)
Scénář: Ingmar Bergman
Země: Švédsko
Rok výroby: 1961
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 18.12.2022 20:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська