Sledovat film Ismaelovy přízraky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ismaelovy přízraky
  Trailer k filmu Ismaelovy přízraky   Sledovat 1467 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Arnaud Desplechin
Hrají a postavy:
Mathieu Amalric (Ismaël Vuillard), Marion Cotillardová (Carlotta Bloom), Charlotte Gainsbourgová (Sylvia), Louis Garrel (Ivan Dédalus), Alba Rohrwacherová (Arielle / Faunia), Laszló Szábó (Henri Bloom)
Země:
Francie
Rok výroby:
2017
Popis:
Ismael je filmový režisér, který o sobě prohlašuje, že je vdovec. Kdysi se oženil s mladou Carlottou, která však několik let nato beze stopy zmizela. Ismaela od té doby pronásledují noční můry, které zahání alkoholem a prášky. Dvacet let poté potkává Ismael na večírku astrofyzičku Sylvii, s níž se sblíží a naváže harmonický vztah. Náhle se ale objeví žena, která prohlašuje, že je Ismaelovou zmizelou manželkou
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski