Sledovat film
Inju, bestie ve stínu
online

Film Inju, bestie ve stínu
  Trailer k filmu Inju, bestie ve stínu Trailer
Přehrajte si film Inju, bestie ve stínu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 531 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Podle románu japonského autora Ranpoa Edogawy natočil Schroeder v Japonsku svůj další francouzský film. Na prostoru mysteriózního thrilleru s prvky filmu noir rozvíjí příběh francouzského spisovatele, který přijíždí do japonského Kjóta představit svůj nový románový bestseller. Snímkem odehrávajícím se na pomezí reality a fikce režisér vzdává poctu žánrovým filmům, ale také propojování prvků evropské a asijské kultury. Schroeder ve stylovém zpracování filmu hledá společné výrazové prostředky mezi japonskou a francouzskou kinematografií. Podobně jako ve svých předchozích filmech i zde autor vytváří osobitý obraz násilí a sexuality jako tematických i formálních prvků moderního pojetí filmových žánrů.

Hrají a postavy: Benoît Magimel (Alex Fayard), Lika Minamoto (Tamao), Shun Sugata (inspektor Fuji), Maurice Bénichou (agent od Alexe Fayarda), Yuna Abe (Geiko), Shinpei Asanuma (Editeur)
Země: Francie, Japonsko
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 16.8.2022 03:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko