Sledovat film Identita online

Přehrajte si film Identita online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1485 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Identita
  Trailer k filmu Identita   Sledovat Identita online
Žánr:
Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
James Mangold
Hrají a postavy:
John Cusack (Ed), Ray Liotta (Rhodes), Amanda Peetová (Paris), John Hawkes (Larry), Alfred Molina (Doktor), Clea DuVallová (Ginny)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Kdo bude první, kolik jich bude, kdo z nich je vrah?

Co když byla každá volba, kterou v životě učiníme, předem rozhodnuta? Co když v životě neexistují žádné náhody a naše osudy byly již dávno předurčeny? Uprostřed kruté bouře se schází deset lidí, z nichž si každý střeží své osobní tajemství. Řidič limuzíny, televizní hvězda 80. let, policista, který převáží zabijáka, prostitutka, novomanželský pár a rodina v krizi nacházejí přístřeší ve zpustlém motelu, který provozuje nervózní noční správce. Když ale návštěvníci začnou jeden po druhém umírat, úlevu z nálezu přístřeší rychle vystřídá strach. Všichni si brzy uvědomí, že pokud chtějí přežít, budou muset odhalit tajemství, které je svedlo dohromady.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski