Sledovat
Zakázaná historie
online

Dokument Zakázaná historie
Sledujte Zakázaná historie online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 153 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 100 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Vládní orgány nikdy nemají rády, když se objeví nové důkazy zpochybňující dosavadní fakta a pojetí obecně přijímaná po desetiletí a století. Po léta byly neobvyklé historky pohřbívány nebo potlačovány, a stateční lidé, kteří se pokoušeli sdělit pravdu, byli umlčováni nebo odsouzeni, případně obojí. Až dodnes. Průvodce pořadem, Jamie Theakston, se pokusí prozkoumat, zvážit, vyšetřit a provést rozbor toho nejzákladnějšího, co si myslíme, že víme. Jamie a jeho tým odhalí po staletí pohřbené pravdy a mýty týkající se ztraceného pokladu templářů, pokrevní linie Kristovy nebo Šalamounova pokladu.

Originální název:

Forbidden History

Žánr: Historický
Režie: Bruce Burgess
Hrají a postavy: Jamie Theakston (On-konferenciér), Andrew Gough (Andrew Gough - Editor The Heretic Magazine), Lionel Fanthorpe (Lionel Fanthorpe - Author Mysteries & Secrets), Dallas Harley Jones (Reenactment), Andreia Serras (Reenactment), Lynn Picknett (Lynn Picknett -
Scénář: Bruce Burgess
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Prima ZOOM

Seznam epizod

Série 6:
vysíláno 1.12. (4) Hledání Noemovy archy - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina