Dokument
Zakázaná historie

Dokument Zakázaná historie
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Vládní orgány nikdy nemají rády, když se objeví nové důkazy zpochybňující dosavadní fakta a pojetí obecně přijímaná po desetiletí a století. Po léta byly neobvyklé historky pohřbívány nebo potlačovány, a stateční lidé, kteří se pokoušeli sdělit pravdu, byli umlčováni nebo odsouzeni, případně obojí. Až dodnes. Průvodce pořadem, Jamie Theakston, se pokusí prozkoumat, zvážit, vyšetřit a provést rozbor toho nejzákladnějšího, co si myslíme, že víme. Jamie a jeho tým odhalí po staletí pohřbené pravdy a mýty týkající se ztraceného pokladu templářů, pokrevní linie Kristovy nebo Šalamounova pokladu.

Žánr: Historický
Režie: Bruce Burgess
Hrají a postavy: Jamie Theakston (On-konferenciér), Andrew Gough (Andrew Gough - Editor The Heretic Magazine), Lionel Fanthorpe (Lionel Fanthorpe - Author Mysteries & Secrets), Dallas Harley Jones (Reenactment), Andreia Serras (Reenactment), Lynn Picknett (Lynn Picknett -
Scénář: Bruce Burgess
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Prima ZOOM
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська