Sledovat film Hlavu vzhůru online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hlavu vzhůru
  Trailer k filmu Hlavu vzhůru   Sledovat 1545 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Emmanuelle Bercotová
Hrají a postavy:
Catherine Deneuveová (Juge Florence Blaque), Rod Paradot (Malony), Benoît Magimel (Yann), Sara Forestierová (Séverine), Diane Rouxel (Tess), Elisabeth Mazevová (Claudine)
Země:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Bojovat. Věřit. Neztrácet naději.

Malony se pohybuje na hraně od svých šesti let, kdy ho opustila matka. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence i sociálního pracovníka Yanna, kteří usilovně hledají cestu, jak mladého delikventa uchránit před vlastním temperamentem i vězením. Navzdory všem pokusům se ale Malony zdá být ztraceným případem, pro kterého nemá sociální systém jinou alternativu než trest. Malony je poslán do přísnějšího vzdělávacího střediska, kde se seznámí s Tess, velice zvláštní mladou dívkou, která mu ukáže, že naděje umírá poslední.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko