Film Hlavu vzhůru

Sledovat film
Hlavu vzhůru
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bojovat. Věřit. Neztrácet naději.
Malony se pohybuje na hraně od svých šesti let, kdy ho opustila matka. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence i sociálního pracovníka Yanna, kteří usilovně hledají cestu, jak mladého delikventa uchránit před vlastním temperamentem i vězením. Navzdory všem pokusům se ale Malony zdá být ztraceným případem, pro kterého nemá sociální systém jinou alternativu než trest. Malony je poslán do přísnějšího vzdělávacího střediska, kde se seznámí s Tess, velice zvláštní mladou dívkou, která mu ukáže, že naděje umírá poslední.

Žánr: Drama
Režie: Emmanuelle Bercotová
Hrají a postavy: Catherine Deneuveová (Juge Florence Blaque), Rod Paradot (Malony), Benoît Magimel (Yann), Sara Forestierová (Séverine), Diane Rouxel (Tess), Elisabeth Mazevová (Claudine)
Scénář: Marcia Romano, Emmanuelle Bercotová
Země: Francie
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko