Film
Hlavu vzhůru

Film Hlavu vzhůru
  Trailer  for movie Hlavu vzhůru
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 153 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Malony se pohybuje na hraně od svých šesti let, kdy ho opustila matka. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence i sociálního pracovníka Yanna, kteří usilovně hledají cestu, jak mladého delikventa uchránit před vlastním temperamentem i vězením. Navzdory všem pokusům se ale Malony zdá být ztraceným případem, pro kterého nemá sociální systém jinou alternativu než trest. Malony je poslán do přísnějšího vzdělávacího střediska, kde se seznámí s Tess, velice zvláštní mladou dívkou, která mu ukáže, že naděje umírá poslední.

Orig. title:

La tête haute

Genre: Drama
Directed by: Emmanuelle Bercot
Starring: Catherine Deneuve (Juge Florence Blaque), Rod Paradot (Malony), Benoît Magimel (Yann), Sara Forestier (Séverine), Diane Rouxel (Tess), Elisabeth Mazev (Claudine)
Country: France
Year: 2015
Score: 69 %
Broadcasted on: Film Europe
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine