Sledovat film Habermannův mlýn online

Přehrajte si film Habermannův mlýn online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1655 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Habermannův mlýn
  Trailer k filmu Habermannův mlýn   Sledovat Habermannův mlýn online
Žánr:
Drama, Historický, Válečný
Režie:
Juraj Herz
Hrají a postavy:
Mark Waschke (August Habermann), Karel Roden (Jan Březina), Ben Becker (Koslowski), Hannah Herzsprungová (Jana Habermannová), Radek Holub (Mašek), Wilson Ochsenknecht (Hans Habermann)
Scénář:
Wolfgang Limmer, Juraj Herz, Jan Drbohlav, Carina Landau
Země:
Německo, Česká republika
Rok výroby:
2010
Popis:
Legendární režisér Juraj Herz se rozhodl otevřít jednu z nejkontroverznějších kapitol českých dějin, poválečný odsun Němců, při němž se spravedlivý hněv často mísil s těmi nejnižšími pudy a spolu vytvářely nesmazatelnou krvavou stopu. Jednou z obětí dějin psaných vítězi měl být i německý průmyslník Habermann, který žil s rodinou na severní Moravě. Okolnosti jeho konce zůstávají dodnes nejasné. Filmový příběh se jeho životním osudem pouze volně inspiroval, ale paradoxy nejšílenějších let dvacátého století prezentuje hrůzně dokonale.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko