Sledovat film Garfield 2 online

Přehrajte si film Garfield 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný Garfield 2 na !
  Trailer k filmu Garfield 2   Sledovat Garfield 2 online
Žánr:
animovaný, komedie, rodinný
Režie:
Tim Hill
Hrají a postavy:
Breckin Meyer (Jon Arbuckle), Jennifer Love Hewittová (Liz), Billy Connolly (Dargis), Bill Murray (Garfield (hlas)), Ian Abercrombie (Smithee), Roger Rees (pan Hobbs)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Jeho královská výsost je zpět.

Garfield, všemi milovaný kocour, odjíždí do Evropy. Cestuje společně s věrným parťákem psem Odie, aby překvapili svého páníčka Jona, který je právě s přítelkyní Liz v Londýně.
V zemi Big Benu, Buckinghamského paláce, Scotland Yardu a především "fish and chips", začíná Garfieldovo skutečné dobrodružství, když dojde k jeho záměně za Prince, královskou kočku (vypadá náhodou úplně stejně jako Garfield). Prince po své zesnulé paničce Lady Eleanor právě zdědil zámek Carlyle. To je ale obrovské zklamání pro Lorda Dargise, synovce Lady Eleanor, který si na veškerý její majetek dělal zálusk.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.