Film Flintstonowie

Sledovat film
Flintstonowie
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jsou tu Flintstoneovi a náramně si užívají!
Amblin Entertainment a Universal Pictures ožívají mírumilovné městečko Bedrock, které je idylicky kamenné a přesto velmi současné....
Fred Flintstone, jeho přítel Barney Rubble, jejich manželky Wilma a Betty a Fredova tchýně Pearl jsou ti nejbáječnější lidé doby kamenné!
Ale pozor! V Bedrocku se něco děje. Cliff Vandercave a jeho komplic Miss Stoneová se chystají oloupit firmu Slate a Company. K tomu ale potřebují volavku - tedy Freda! Jejich ďábelský plán zavede Fredovu rodinu do krásného domu a on s Wilmou okusí prehistorický život bohatých. Barneymu se ale mezitím daří stále hůř. Zkazí bohatství Flintstoneovy? Bude přátelství mezi Flintstoneovými a Rubbleovými navždy zatraceno?

Žánr: Komedie, Rodinný
Režie: Brian Levant
Hrají a postavy: John Goodman (Fred Flintstone), Elizabeth Perkinsová (Wilma Flintstoneová), Rick Moranis (Barney Rubble), Rosie O'Donnellová (Betty Rubbleová), Kyle MacLachlan (Cliff Vandercave), Halle Berryová (Sharon Stoneová)
Scénář: Tom S. Parker, Jim Jennewein, Steven E. de Souza
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko