Film
Fantastická výměna

Film Fantastická výměna
  Trailer  k filmu Fantastická výměna
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Marguerite i Margot je dvanáct let. Každá z nich má nejen svou vlastní rodinu, kamarády a problémy, ale taky éru, ve které žijí! Jedna v roce 1942 a druhá v roce 2020. Když se však díky tajemné truhle ocitnou v životě té druhé, zjistí, že mají ještě něco společného. Oběma totiž chybí otec. Jeden zmizel během druhé světové války, ten druhý nežije doma. I přes rozdíl sedmdesáti let je čeká společná divoká dobrodružná jízda, jež jim dát poznat jak současnost, tak i minulost.

Originální název:

The Fantastic Journey of Margot & Marguerite

Režie: Pierre Coré
Hrají a postavy: Lila Gueneau Lefas (Margot / Marguerite), Alice Pol (Tante Alice), Clovis Cornillac (Laurent / Marcel), Nils Othenin-Girard (Nathan), Grégori Derangčre (Louis), Wladimir Yordanoff (Grand-pere)
Země: Francie
Rok výroby: 2020
Vysíláno na: HBO3
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina