Sledovat film
Evoluce
online

Film Evoluce
  Trailer k filmu Evoluce Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Užijte si konec světa!
Bývalý vědec, dnes vysokoškolský učitel Ira a jeho kamarád, vědec a sportovní trenér Harry tráví své nevzrušivé dny marným čekáním na něco, co by změnilo jejich život. Což se stane rychleji, než se nadějí. Na Zemi dopadne meteorit obsahující zárodky vesmírných organismů. Evoluce, která by ve vesmíru trvala desítky tisíc let, proběhne na Zemi za jediný měsíc a poněkud jinak, než by se dalo očekávat. Na naší rodné planetě nastane obrovský chaos a lidstvo se připravuje na konec světa. Jedinou jeho záchranou se stane vědec se špatnou minulostí Ira, jeho potrhlý kámoš Harry, požárník Wayne a svědomitá bioložka Allison. Právě Allison působící ve státním výzkumu zpočátku absolutně nedůvěřuje Irovým schopnostem. Jde ale do tuhého a proti vetřelcům z vesmírů platí heslo: v jednotě je síla.

Režie: Ivan Reitman
Hrají a postavy: David Duchovny (Ira), Julianne Mooreová (Allison), Orlando Jones (Harry), Seann William Scott (Wayne), Ted Levin (generál Woodman), Ted Levine (General Russell Woodman)
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 20.1.2022 06:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko