Film Dokonalý úkryt

Sledovat film
Dokonalý úkryt
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Když jste na útěku, ujistěte se, že váš rukojmí není sériový vrah...
Nick a Celia by chtěli začít nový společný život. Jenže Nickovi dřívější parťáci-kriminálníci požadují splátku dluhu. Zoufalý Nick se odhodlá ke krádeži, při které však nešťastnou náhodou zastřelí policistu. Rázem má mladý pár za patami celou speciální jednotku. Ukryjí se v domě Victora von Hartenberga, kterého zároveň vezmou jako rukojmího. Netuší, že Victor právě zmasakroval svou rodinu. Venku čeká policie, uvnitř brutální zabiják...

Žánr: Thriller, Akční, Komedie
Režie: Stephen Manuel
Hrají a postavy: Billy Zane (Victor), Cristian Solimeno (Nick), Melinda Y. Cohen (Celia), Scarlett Sabet (Nadine), Sabine Ackermann (Nadine's Mother), Lennard Bentzgen (Nadine's Brother)
Scénář: Andreas Brune, Sven Frauenhoff
Země: Německo
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 41 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko