Sledovat film Dokonalá skrýš online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Dokonalá skrýš
  Trailer k filmu Dokonalá skrýš   Sledovat 1545 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Thriller
Režie:
Eduardo Rodriguez
Hrají a postavy:
Dolph Lundgren (Andy Spector), Briana Eviganová (Emma Nashová), Sean Faris (David Nash), Jon Huertas (Ray Jaffe), Alyshia Ochse (Trish Garretyová), Don Yesso (Benz)
Scénář:
Gary Spinelli
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Každý darebák má svůj den.

David a Emma se konečně nastěhují do nového vysněného domu, ale po krátkém čase zjistí, že ve zdech domu je ukryto velké množství drog. Když se mladý pár rozhodne odejít, zabrání jim v tom ozbrojený soused Spector s komplicem. Následně zjišťují, že dům není jen obyčejnou skrýší drog, ale také operačním centrem drogového bosse, který je pohřben pod podlahou domu. David a Emma se musí vydat na útěk před zabijáky, kteří chtějí všechny drogy i důkazy zpátky.
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko