Sledovat film
Do naha!
online

Film Do naha!
  Trailer k filmu Do naha! Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Poněkud hořká britsko-americká komedie nejen o tom, jak vydělat peníze a udělat striptýz, aniž by to byla ostuda.
Britsko-americká komedie se odehrává v půlmilionovém anglickém městě Sheffield, které po čtvrt století ocelářské prosperity upadlo a je v něm spousta nezaměstnaných. Šestice mužů, o nichž příběh vypráví, se potýká nejen s finančními, ale také rodinnými a psychickými problémy a snaží se je vyřešit tím, že vymyslí a uspořádají pánskou striptýzovou show, v níž budou sami vystupovat. Navenek suverénní Gaz doufá, že kromě peněz získá zpět i náklonnost syna Nathana, obtloustný Dave se chce zbavit mindráků, elegantní Gerald už nechce dál lhát své ženě, jíž tají, že přišel o místo, Lomper má za sebou pokus o sebevraždu, urostlý muž zvaný Kůň je černoch a pohledný Guy zas patří ke čtyřprocentní menšině. Jenže svléknout se před publikem a zachovat si důstojnost není pro nikoho z nich snadné...

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Peter Cattaneo
Hrají a postavy: Robert Carlyle (Gaz), Mark Addy (Dave), William Snape (Nathan), Steve Huison (Lomper), Tom Wilkinson (Gerald), Paul Barber (Horse)
Scénář: Simon Beaufoy
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko