Sledovat film
Do naha!
online

Film Do naha!
  Trailer k filmu Do naha! Trailer
Přehrajte si film Do naha! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1480 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Poněkud hořká britsko-americká komedie nejen o tom, jak vydělat peníze a udělat striptýz, aniž by to byla ostuda.
Britsko-americká komedie se odehrává v půlmilionovém anglickém městě Sheffield, které po čtvrt století ocelářské prosperity upadlo a je v něm spousta nezaměstnaných. Šestice mužů, o nichž příběh vypráví, se potýká nejen s finančními, ale také rodinnými a psychickými problémy a snaží se je vyřešit tím, že vymyslí a uspořádají pánskou striptýzovou show, v níž budou sami vystupovat. Navenek suverénní Gaz doufá, že kromě peněz získá zpět i náklonnost syna Nathana, obtloustný Dave se chce zbavit mindráků, elegantní Gerald už nechce dál lhát své ženě, jíž tají, že přišel o místo, Lomper má za sebou pokus o sebevraždu, urostlý muž zvaný Kůň je černoch a pohledný Guy zas patří ke čtyřprocentní menšině. Jenže svléknout se před publikem a zachovat si důstojnost není pro nikoho z nich snadné...

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Peter Cattaneo
Hrají a postavy: Robert Carlyle (Gaz), Mark Addy (Dave), William Snape (Nathan), Steve Huison (Lomper), Tom Wilkinson (Gerald), Paul Barber (Horse)
Scénář: Simon Beaufoy
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko