Sledovat film Dívka online

Přehrajte si film Dívka HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, rodinný Dívka na Filmbox, Nova Cinema!
  Trailer k filmu Dívka   Sledovat Dívka online
Žánr:
drama, rodinný
Režie:
Fredrik Edfeldt
Hrají a postavy:
Bianca Engström (dívka), Shanti Roney (otec), Annika Hallinová (matka), Calle Lindqvist (Petter), Tova Magnusson-Norlingová (Anna), Leif Andrée (Gunnar)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Film Dívenka, který docení spíše dospělí než děti, upomene svou zneklidňující poetickou studií dětské samoty na příbuzné náladové snímky, jako jsou např. Ratcher Lynne Ramsayové nebo Wrony Doroty Kędzierzawské. Jemně propracovaný příběh, odehrávající se na švédském venkově jednoho léta začátkem osmdesátých let minulého století, vynikajícím způsobem vykresluje ony soukromé světy, které si děti vytvářejí, když uniknou z dohledu dospělých. Ani ne desetiletá bezejmenná protagonistka, pihovaté opuštěné ptáče s chmurným pohledem, najde způsob, jak se zbavit nespolehlivé tety a postarat se sama o sebe poté, co rodiče odcestují do Afriky. Dívenka je samotářka a odpuzuje ji povrchní pozlátko, tělesné touhy a neřesti, které pozoruje u dospělých. Nejlépe se cítí ve společnosti vyděděnce Oly, jemuž se při společných výpravách k seníku nebo do lesů svěřuje se svými tajemstvími.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski