Sledovat film Dívka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Dívka
  Trailer k filmu Dívka   Sledovat 1544 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Lukas Dhont
Hrají a postavy:
Victor Polster (Lara), Arieh Worthalter (Mathias), Katelijne Damen (Dr. Naert), Valentijn Dhaenens (Dr. Pascal), Oliver Bodart, Alice de Broqueville
Scénář:
Lukas Dhont, Angelo Tijssens
Země:
Belgie, Nizozemí
Rok výroby:
2018
Popis:
Lara je trans žena, která se narodila s tělem a jménem chlapce.

Šestnáctiletá Lara žije pouze s otcem a malým bratrem. Snu stát se špičkovou baletkou je ochotná obětovat vše. Kromě náročného studia se Lara pokouší vyhrát ještě jeden obtížný boj - již od dětství ví, že se narodila do špatného těla. Přestože od rané puberty prochází hormonální terapií, na operativní - a z jejího pohledu definitivní - změnu pohlaví není její tělo, vytížené vrcholovým sportem, ještě připravené. Přes všechnu oporu okolí je Lara každý den bez nároku na odpočinek konfrontována sama se sebou, se svým tělem, se svými strachy i nadějemi.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko