Sledovat film Angelika online

Přehrajte si film Angelika online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, romantický Angelika na !
  Trailer k filmu Angelika   Sledovat Angelika online
Žánr:
dobrodružný, romantický
Režie:
Ariel Zeitoun
Hrají a postavy:
Nora Arnezeder (Angélique de Sancé de Monteloup), Tomer Sisley (Philippe de Plessis-Belli?re), David Kross (Le Roi / Louis XIV), Simon Abkarian (L'avocat François Desgrez), Mathieu Boujenah (Le marquis d'Andijos), Miguel Herz-Kestranek (Le marquis de de Plessis Belli?re)
Země:
Francie, Belgie, Česká republika, Rakousko
Rok výroby:
2013
Popis:
Nové zpracování nesmrtelného příběhu lásky, který okouzlil milióny diváků po celém světě. Markýza Angelika Sancé de Monteloup je nejen mladá a okouzlující, ale také neústupná a svéhlavá. Proti své vůli je provdána za bohatého muže, který je o mnoho let starší než ona. Hrabě Joffrey de Peyrac je zjizvený a má pověst mocného čaroděje a temného kacíře. Přes počáteční odpor Angelika poznává Peyracovu skutečnou tvář vzdělaného a něžného člověka a zamiluje se do něj. Peyracovo nesmírné bohatství, přepych a svůdná krása jeho manželky Angeliky vyvolá žárlivost a závist v králi Francie, Ludvíkovi XIV. Na jeho rozkaz musí být Peyrac odstraněn. Kolem šťastného páru se nemilosrdně stahují smyčky intrik a falešných obvinění od královského dvora a církve, které mají za cíl jediné: Peyracovu smrt.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski