Sledovat film Dáma ve zlatém online

Přehrajte si film Dáma ve zlatém online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, historický Dáma ve zlatém na !
  Trailer k filmu Dáma ve zlatém   Sledovat Dáma ve zlatém online
Žánr:
životopisný, drama, historický
Režie:
Simon Curtis
Hrají a postavy:
Helen Mirrenová (Maria Altmann), Ryan Reynolds (Randol Schoenberg), Daniel Brühl, Katie Holmesová (Pam), Tatiana Maslanyová (mladý Maria Altmann), Max Irons (Fritz)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Spravedlnost se nedá zaplatit.

Maria Altmanová nachází po úmrtí své sestry v jejích věcech korespondenci z konce druhé světové války. Maria se i přes téměř nulovou šanci rozhodne dosáhnout spravedlnosti a za každou cenu bojovat o dědictví, které její rodině právem náleží. Za svého právního zástupce si vybere ne velmi zkušeného, ale o to odvážnějšího mladého muže Randyho Schönberga. Spolu se pustí do zdlouhavého a náročného soudního sporu s rakouskou vládou a Nejvyšším soudem USA, který se nakonec stane jedním z nejznámějších restitučních sporů v historii.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.