Sledovat film Ďaleko od ľudí online

Přehrajte si film Ďaleko od ľudí HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný, western Ďaleko od ľudí na STV2!
  Trailer k filmu Ďaleko od ľudí   Sledovat Ďaleko od ľudí online
Žánr:
drama, válečný, western
Režie:
David Oelhoffen
Hrají a postavy:
Viggo Mortensen (Daru), Reda Kateb (Mohamed), Djemel Barek (Slimane), Vincent Martin (Balducci), Nicolas Giraud (nadporučík Le Tallec), Jean-Jérôme Esposito (Francis)
Země:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Daleko od lidí. Blízko do nebe.

Klasickým westernem inspirované existenciální drama, pojednávající o cestě dvou mužů na hřbetě koní za svobodou. Alžírsko 1954. Uprostřed neklidné a násilné doby se na cestu přes pohoří Atlas vydává podivná dvojice mužů: vesničan Mohamed, obviněný z vraždy, a učitel evropského původu Daru, který byl vybrán, aby jej jako eskorta doprovodil k soudu. Pronásledovaní jezdci, kteří touží po okamžitém trestu pro Mohameda, a pomstychtivými vesničany musí oba muži čelit kulkám, zuřící válce, zimě a dalším nebezpečím, aby si vybojovali svobodu.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.