Sledovat film Lyončania - Príbeh gangu online

Přehrajte si film Lyončania - Príbeh gangu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1327 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Lyončania - Príbeh gangu
  Trailer k filmu Lyončania - Príbeh gangu   Sledovat Lyončania - Príbeh gangu online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Olivier Marchal
Hrají a postavy:
Daniel Duval (Christo), Dimitri Storoge (Momon Vidal jeune), Patrick Catalifo (Commissaire Max Brauner), Francis Renaud (Brandon), Lionel Astier (Dany Devedjian), Valeria Cavalliová (Janou Vidal)
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Spící gangster, je pořád gangster.

Edmond Vidal známý také jako Momon, vyrůstal v chudé cikánské osadě, odkud si odnesl smysl pro rodinu, neochvějnou loajalitu a hrdost na svůj původ. Nejvíce ho ale posílilo přátelství se Sergem Suttelem, s nímž poprvé okusil vězeňský život, navíc pro něco tak banálního, jako je krádež třešní. Oba se nevyhnutelně zapojili do organizovaného zločinu, a tak vznikla parta, nazývaná gang Lyonnais, která z nich udělala notoricky nejznámější ozbrojené lupiče počátku 70. let minulého století. Jejich nezadržitelný vzestup skončil až v roce 1974 velkolepým zatčením. Dnes je Momonovi takřka šedesát a rád by na tuto část svého života zapomněl. Pomáhají mu v tom děti, vnoučata a hlavně jeho žena Janou, která si v minulosti díky jeho aktivitám vytrpěla své. Na scéně se však znovu objeví Serge Suttel, který ze své minulosti naopak nikdy nic nezastíral.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski