Sledovat film Daleko od hlučícího davu online

Přehrajte si film Daleko od hlučícího davu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Daleko od hlučícího davu na !
  Trailer k filmu Daleko od hlučícího davu   Sledovat Daleko od hlučícího davu online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Thomas Vinterberg
Hrají a postavy:
Carey Mulliganová (Bathsheba Everdeneová), Matthias Schoenaerts (Gabriel Oak), Tilly Vosburghová (paní Hurstová), Mark Wingett (šafář), Dorian Lough (šafář), Sam Phillips (seržant Doggett)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Bathsheba, která je finančně soběstačná, což je ve viktoriánské době rarita, krásná a také tvrdohlavá, má tři velmi rozdílné, ale odhodlané nápadníky: chovatele ovcí Gabriela Oaka, kterého okouzlí její svéhlavost, pohledného a bezohledného seržanta Franka Troye a zámožného starého mládence Williama Boldwooda. Tento nadčasový příběh o rozhodnutích a vášních Bathsheby, která se snaží udržet si svou nezávislost, zkoumá povahu vztahů a lásky - stejně jako schopnosti člověka překonat nesnáze svou houževnatostí a vytrvalostí.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski