Sledovat film
Daleko od hlučícího davu
online

Film Daleko od hlučícího davu
  Trailer k filmu Daleko od hlučícího davu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bathsheba, která je finančně soběstačná, což je ve viktoriánské době rarita, krásná a také tvrdohlavá, má tři velmi rozdílné, ale odhodlané nápadníky: chovatele ovcí Gabriela Oaka, kterého okouzlí její svéhlavost, pohledného a bezohledného seržanta Franka Troye a zámožného starého mládence Williama Boldwooda. Tento nadčasový příběh o rozhodnutích a vášních Bathsheby, která se snaží udržet si svou nezávislost, zkoumá povahu vztahů a lásky - stejně jako schopnosti člověka překonat nesnáze svou houževnatostí a vytrvalostí.

Žánr: Drama, Romantický
Hrají a postavy: Carey Mulliganová (Bathsheba Everdeneová), Matthias Schoenaerts (Gabriel Oak), Tilly Vosburghová (paní Hurstová), Mark Wingett (šafář), Dorian Lough (šafář), Sam Phillips (seržant Doggett)
Scénář: David Holdaway
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko