Sledovat film Daleko od hlučícího davu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Daleko od hlučícího davu
  Trailer k filmu Daleko od hlučícího davu   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Thomas Vinterberg
Hrají a postavy:
Carey Mulliganová (Bathsheba Everdeneová), Matthias Schoenaerts (Gabriel Oak), Tilly Vosburghová (paní Hurstová), Mark Wingett (šafář), Dorian Lough (šafář), Sam Phillips (seržant Doggett)
Scénář:
David Holdaway
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Bathsheba, která je finančně soběstačná, což je ve viktoriánské době rarita, krásná a také tvrdohlavá, má tři velmi rozdílné, ale odhodlané nápadníky: chovatele ovcí Gabriela Oaka, kterého okouzlí její svéhlavost, pohledného a bezohledného seržanta Franka Troye a zámožného starého mládence Williama Boldwooda. Tento nadčasový příběh o rozhodnutích a vášních Bathsheby, která se snaží udržet si svou nezávislost, zkoumá povahu vztahů a lásky - stejně jako schopnosti člověka překonat nesnáze svou houževnatostí a vytrvalostí.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko